Zpět na blog

Efektivně a řemeslně

K dispozici ihned

Termoolejová linka vhodná na výrobu chleba i ciabatty, kterou jsme představili na IBA 2018 v Mnichově je připravena ihned k expedici. Vše nepoužito. Hodila by se vám?

Automatická linka se skládá z termoolejové etážové pece ThermoStar, která je oblíbená mezi pekaři pro ideální stejnoměrnost pečení, dokonale propečenou střídku a křupavou kůrku a stále stejný výsledek pečení. V porovnání s cyklotermickými pecemi, termoolejové technologie nabízí až o 15 % nižší spotřebu energie. Termoolejová pec ThermoStar je teplotně stabilní, což ocení zejména žitné a žitno-pšeničné chleby.

Předávací stanice Akrobat&Fixbox pro volně kynuté chleby od 300 do 2500 g, pšeničné chleby, ciabatty, arabské chleby a malogramážní pečivo od 100 g převezme veškerou další práci za vás, rychle a šetrně osadí výrobky z volně kynutého těsta do etážových pecí.

Velkým pomocníkem při obsluze pece je Asistent Line, představuje nejvyšší modelovou řadu sázecího automatu. Díky robustnímu provedení je dimenzován na 24hodinový provoz s výkonem až 2000 kg chleba za hodinu.

Pro rychlý přesun těsta na sázecí zařízení slouží podávací stůl.

Upečený chleba vybírá Asistent Line z pece a přemístí jej na dopravník. Ten bez dotyku lidské ruky dopraví hotový výrobek přímo do expedice.

Cena na vyžádání. Kontaktujte nás