Zpět na blog

Prodej výrobního areálu v Prostějově

Jak jsme Vás již informovali, za stálého provozu jsme přesunuli výrobu kontinuálních kynáren z Prostějova k nám do Čejče, aby výroba mohla probíhat pod jednou střechou, a tím jsme mohli urychlit celou naši produkci.

Z toho důvodu se bohužel musíme vzdát zaběhnutých prostor výrobní haly v Prostějově. Nabízíme k prodeji celý areál nemovitosti, který je součástí průmyslové zóny města na ulici Vrahovická. Komplex je tvořen budovami a zpevněnou rovinatou plochou. Areál disponuje mnoha výhodami – výborná dostupnost MHD, blízkost dálnice a vlastní parkoviště dost velké i pro nákladní vozidla, navíc je celý pozemek oplocen. Vzhledem k velikosti se haly dají použít i jako skladové. To z celého komplexu činí ideální místo pro Vaše podnikání.

Prodej probíhá bez realitní kanceláře a bez provize, protože bychom si rádi kupujícího vybrali sami, jedná se o areál, kde vzniklo tolik úspěšných projektů a zajímavých příležitostí, a bude se nám s ním jen těžko loučit.

Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo máte zájem o prohlídku, více informací a fotografie naleznete zde: https://www.sreality.cz/detail/prodej/komercni/vyrobni-prostor/prostejov-prostejov-/3473237068?preview=1