Servis

Servisní služby

Pokud se raději staráte o svá těsta a zákazníky než o stroje a další technické pomocníky, nechte servis na našich technicích. Spolu s kvalitními produkty nabízíme i kvalitní služby. Čtyřiadvacet hodin denně sedm dní v týdnu jsme vám k dispozici na servisní lince Kornfeil +420 602 546 276. Vyškolení servisní technici dokáží odborně poradit telefonicky i online. V rámci služby Kornfeil Premium převezmeme kompletní servis a údržbu za vás.

24/7 pohotovostní služba

Identifikace problému přes vzdálený přístup

Sklad originálních dílů a doručení do 24 hodin

Servisní technici po celé České republice

Pozáruční servis

Servisní koncept Premium

Servis

Kornfeil Premium

Nechcete-li ztrácet čas údržbou a pravidelným servisem pecí, postaráme se o veškerou administrativu a péči za vás. Vytvoříme servisní plán přesně na míru vaší pekárně. Naši technici vám budou přednostně k dispozici. Zajistíme pravidelné hloubkové čištění, a navíc budete mít veškeré náhradní díly za zvýhodněnou cenu.

  • Servisní plán na míru vaší pekárně
  • Přednostní servisní podpora
  • Služby technika v pekárně do několika hodin
  • 2x ročně hloubkové čištění pecí
  • Zvýhodněné ceny náhradních dílů

Zaujal – li vás program Kornfeil Premium, ozvěte se nám na email premium@kornfeil.cz. Připravíme služby přímo pro vás.

Záruční servis

Nabízíme vám možnost prodloužit si dobu záruky na 24 nebo 36 měsíců. I v prodloužení máte nárok na pravidelné garanční prohlídky. Termín s vámi vždy s předstihem domluví náš technik.

Pozáruční servis

Pravidelný a kvalitní servis prodlouží životnost pecí o několik let. Usnadníme vám práci a péči o techniku vezmeme za vás i po vypršení záruky. Vybrat si můžete ze širokého protfolia služeb.

  • Pravidelné servisní prohlídky
  • Hloubkové čištění pecí a sázecích zařízení
  • Školení obsluhy strojů pro zaměstnance

Pomoc technologa

Zavedení nového produktu nebo kolísající kvalita pečiva jsou situace vyžadující vysokou odbornost pracovníka, který bude nastavovat veškerá zařízení. Nabízíme vám naše zkušené technology. Ti s vámi stráví minimálně jednu směnu v provozu, situaci vyhodnotí a v písemném reportu navrhne řešení. Technologa si můžete objednat na emailu technolog@kornfeil.cz

Věrnostní slevy

Pokud stejně jako my trváte na kvalitě, doporučujeme pořizovat originální náhradní díly Kornfeil. Při pravidelném odběru je u nás získáte se slevou pět až osm procent.

Servis

Servis

Proč využít našeho servisu

Veškerou údržbu převezmeme za vás a vy se tak můžete plně věnovat svých zákazníkům.

Poptat servis

Máte zájem o naše servisní služby?

Zavolejte nebo napište.