Zpět na blog

Aktuální opatření proti koronaviru!

Milí zákazníci,

Stejně jako Vás, tak i naši společnost ovlivňuje šířící se epidemie korona viru, proto jsme se rozhodli přijmout následující opatření, která pomohou ochránit zaměstnance společnosti Kornfeil, ale také zaměstnance pekáren, kterým chceme i nadále v rámci České republiky poskytovat servisní služby.

Výroba pokračuje prozatím bez omezení s cílem plnění veškerých dodacích termínů.

Servisní a montážní práce

Česká republika

Montážní práce jsou povoleny pouze v České republice, a to po vzájemném a písemně odsouhlaseném vyjádřením ze strany klienta. Montážní pracovníci jsou povinni respektovat vnitřní pravidla a hygienická opatření společnosti Kornfeil, stejně jako opatření, která má nastavena příslušná pekárna, se kterými budou montážní pracovníci prokazatelně seznámeni před vstupem do dané pekárny.

Servisní výkony jsou rovněž povoleny pouze v pekárnách v rámci České republiky, a to bez omezení dodávky náhradních dílů jak prostřednictvím servisních vozidel, tak spedičních společností s respektováním interních pravidel vztahující se k boji s korona virem.

Zahraničí (včetně Slovenské republiky)

Servisní i montážní práce v zahraničí jsou do odvolání zakázány, a to v plném rozsahu. Všem zahraničním zákazníkům budeme však poskytovat maximální servisní podporu v případě nutnosti a potřeby, která by ohrožovala jejich provozuschopnost, a to prostřednictvím tamních servisních zastoupení nebo telefonickou pomocí s využitím všech technických možností: dálkové připojení, IT podporou, fotografie / videa atd.

Dodávky náhradních dílů do zahraničí budeme zajišťovat pouze prostřednictvím spedičních společností a kamionové dopravy. Pevně věříme, že dočasná opatření napomohou zklidnění celé situace.

Jsme Vám plně k dispozici na emailu i telefonu, v případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte.

Karel Kornfeil

Martina Kornfeilová