Zpět na blog

Co vše představí Kornfeil na IBA 2018?

1 039 vystavovatelů z 57 zemí světa. 77 814 návštěvníků ze 167 států planety. To je v řeči čísel největší mezinárodní pekařský veletrh na světě. Veletrh IBA 2018, který se uskuteční od soboty 15. do čtvrtku 20. září v Mnichově, je největší pekařskou událostí posledních tří let. Přijďte si přivonět k novinkám v oboru a nezapomeňte přitom zavítat na expozici Kornfeil. Představíme vám například novou tunelovou pec, laserové značení a budeme i péct.

Nová pásová pec ThermoLine Turbo GTX

Na veletrhu představíme novou termo-olejovou tunelovou pec ThermoLine Turbo GTX. Pec představuje revoluční řešení pro pečení sladkého pečiva jako jsou muffiny, bábovky nebo jiné produkty, které vyžadují přesnou teplotní křivku s možností změny teplot v každé fázi pečení.

Laserové značení v akci

Nová technologie laserového značení pečiva umožňuje odlišit se od konkurence. Zákazníci nyní svůj oblíbený chleba lépe najdou – výrobci na pečivu zanechají své logo nebo zákazníkům popřejí dobrou chuť či hezký den.

Pečení u dobré kávy

Pekaři z celého světa připraví na peci ThermoStar Classic kváskový chleba, francouzské bagety i italské ciabbaty. Vychutnáte si také výbornou kávou z řemeslné pražírny Fabrica de café.

Sejdeme se na stánku Kornfeil. Těšíme se na vás.