Zpět na akce

Internorga, Hamburg 2019

Rádi bychom vás pozvali na veletrh Internorga v Hamburgu, který startuje 15. 3. 2019. Pokud stále váháte, zda se zastavíte nebo ne, podívejte se, co jsme si pro vás přichystali na stánku Kornfeil. Opravdu to stojí za to.

Etážová pec Variant s ovládacím panelem Comfort

Cyklotermická etážová pec Variant je jednou z nejpopulárnějších z naší dílny, a to především kvůli svojí univerzálnosti. Pece Variant nabízíme v širokém výběru pečných ploch, a jsou tak vhodné pro malé řemeslné, ale i pro průmyslové pekárny. Přijďte na náš stánek zjistit, proč si stovky pekařů po celém světě vybrali právě pece z řady Variant.

Sázecí zařízení Asistent Com

Zbavte se namáhavé práce a maximálně zefektivněte svoji výrobu. Sázecí zařízení modelové řady Asistent jsou na míru dělaná pro pece Kornfeil, a to včetně software. Celou vaši pekárnu tak můžete obsluhovat pomocí jednoho ovládacího panelu.

Vozíková pec ThermoMax

Snadno obsluhovatelná vozíková pec, která má stejný charakter pečení jako pece etážové? Termo-olejová ThermoMax poskytuje jemné sálavé teplo, a tím zajišťuje vašemu pečivu vláčnost, ať už pečete sladké nebo bílé pečivo.

Internorga 2019
Messe Hamburg
15.-19. 3. 2019
Hala B6
Stánek 324

Už nyní víte, že nebude ve vašich silách dorazit?

Podívejte se, na kterých veletrzích nás můžete dále najít, nebo si přečtěte více informací na našem webu.